اما با توسعه فناوری های نوین این امکان فراهم گردید تا بتوانیم بعنوان یک کاربر و یا خدمت دهنده از یک بستر های تک و‌ فناور محور در راستای دسترسی به خدمات و متقابلا ارایه خدمات برخوردار گردیم .

حال و پس از مدت ها مطالعه نیازهای فنی ، حقوقی و‌ بکارگیری از توانمندی های علمی و تجارب شرکت های دانش بنیان و خلاق در زیست بوم های فناورانه و نیز حمایت سازمان ها و دستگاه های اجرایی کشور ،
ترکیب همه المان ها مورد نیاز محقق و محصولی فراتر از استانداردهای بین المللی با نام درگاه احراز بر خط ( احرازشو ) ایجاد نماییم .

در این سال ها عدم وجود امکان همزمان احراز هویت و انطباق هویت ( حقیقی و حقوقی ) و انواع امضای دیجیتال بر اساس درخواست کاربران ، بجهت هویت سنجی ، موقعیت سنجی و اعتبار سنجی مالی و پیشینه سنجی و ده ها مورد دیگر به خدمات گیرندگان ، چالش های بسیار را فراهم نمود .

از سوی دیگر عدم وجود یک بستر امن و کاربردی‌ و پایدار که تمامی آنچه نیاز سازمان ها و پلت فرم های خدمت دهنده دولتی ، غیر دولتی و فعالین حوزه اقتصاد دیجیتال و انحصارها در دولت الکترونیک ، چالش های بسیاری را فراهم نموده بود .

درگاه احراز برخط ( احرازشو ) با همکاری 27 شرکت دانش بنیان و خلاق و سازمان های مختلف ایجاد گردید تا اکوسیستم فناوری کشور شاهد فصل جدیدی از تسهیل در توسعه کسب و کارهای مختلف را شاهد باشد.

درباره ما

درگاه احراز هویت

از نیازهای اصلی کاربران فضای مجازی در جهان داشتن یک بستر امن و قابل اتکا در اثبات موجودیت ، اعتبار بر پایه زیست بوم فناوری نوین می باشد .
در این راستا یک مطالبه بحق از سوی کاربران و کسب و کارها وجود دارد و همچنان به دلیل تضییع حقوق سرویس گیرنده و سرویس دهنده شاهد ایجاد پروندهای بسیار در محاکم قضایی در جهان هستیم و کشورمان نیز از این چالش مستثنی نبوده و نیست.

تحقیقات علمی و کارشناسی بسیار در کشورمان صورت پذیرفت ،
که ایجاد پلت‌فرم های ملی با هزینه های بسیار توسط دولت و عدم بکارگیری از توان شرکت ها دانش بنیان و فناور و بخش خصوصی محکوم به شکست بوده و تا زیست‌بوم و فعالیت اقتصادی شکل نگیرد اقدام دولت تنها یک کار نمایشی بیش نیست.

درباره احرازشو درباره ما

اهداف ما

زیرساخت قوی

بکار گیری آخرین دستاوردهای علمی شبکه فناوری های نوین و دانش بنیان در عرصه خدمات مورد نیاز مشتریان شما

احراز انکارناپذیر

افراد احرازشده با درگاه احرازهویت، احراز هویت می شوند، در محاکم قضایی امکان انکار هویت خود را ندارند.

احراز قابل اتکا

احرازشو با پیشتیبانی و نظارت اپراتور آی تی ساز سرویسی قابل اتکا در محاکم قضایی و سازمان ها و ارگان های دولتی ارائه میدهد.

قدرتمند و بی رقیب

ترکیب توانمندی علمی و تجربی ۲۷ شرکت دانش بنیان و خلاق فعال در زیست بوم خدمات هوش مصنوعی و اینترنت اشیا (I.O.T)

آشنایی بیشتر با

تیم مجرب ما

حسین فرهودی

CTO

محسن متقی زاده

Project Manager

عارف ارازپور

زیرساخت و شبکه

امیرحسام خالوئی

UI & UX

زینب سمیعی

Dynamics CRM Developer

مرتضی نجفی

Front-end Developer

ناهید ابو بصیر

Back-End Developer

ذبیح نظامی

Front-End Developer

مصطفی مشکانی

Aartificial Intelligence Developer

علیرضا عسکری

ASP .Net Developer

افسانه هنرمند

ASP .Net Developer

خانم ترانه سیدی

Operational Manager

محدثه نایب لویی

Call Center Department

آناهیتا حسین زاده

ASP .Net Developer

سوالات خود را باما در میانبگذاریدتا

بتوانیم بهترشما را راهنمایی کنیم!